O firmie

dezynfekcja dłoni

Nie od dziś wiadomo, że brudne dłonie to idealne miejsce dla rozwoju wielu rodzajów wirusów, bakterii i grzybów. Więc kiedy mamy kontakt z zanieczyszczoną powierzchnią, świetnie sobie z tym poradzi wolnostojący, bezdotykowy automat do dezynfekcji rąk. Należy wybrać dla niego odpowiednie miejsce, ogólnie dostępne w przestrzeni publicznej.

Sprzęty są wyposażone w bardzo pojemne zbiorniki z płynem dezynfekcyjnym oraz są zasilane przez akumulator. Istnieje również możliwość podłączenia zasilacza na stałe. Świetnie sprawdzą się także na zewnątrz, np. przed sklepem, obok kościoła, czy w szkole lub innym miejscu publicznym. Automatyczny dozownik to z pewnością duże udogodnienie. Bateria w automacie ma długotrwałą żywotność i bardzo powoli się wyczerpuje.

W dobie pandemii koronawirusa mycie i dezynfekcja rąk stały się codziennością. Automaty do dezynfekcji rąk są wyposażone w automatyczny sensor ruchu. Takie rozwiązanie to gwarancja bezpiecznej dezynfekcji dłoni, które wyklucza potencjalne przenoszenie wirusów i bakterii. Dzięki nowoczesnej technologii nie musimy dotykać bezpośrednio dozownika.

Dużą zaletą w automatach jest ogranicznik, uniemożliwiający niekontrolowany wyciek płynu. Poprzez połączenie mycia z dezynfekcją rąk mamy gwarancję, że zachowujemy najwyższe standardy higieny.